EAS aitab ettevõtetel ekspordipartnereid leida

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus käivitas uue teenuse, mis aitab ettevõtjatel lihtsalt ekspordipartnereid leida, vahendab Tehnopol.ee.

Nimetatud teenus aitab Eesti eksportööridel leida välisturgudel õige ekspordipartneri vastavalt iga ettevõtte vajadusele. Ekspordipartneri otsingu teenus on esimene ja oluline samm ekspordinõustamise teenuste portfelli kujundamisel.

Ekspordipartneri otsing on iga ettevõtte vajadustest lähtuv konsultatsiooniteenus, mis lepitakse EASi ja ettevõtte vahel kokku. Teenuse tellinud ettevõttele koostatakse vastava turu kohta lühianalüüs (konkurents, standardid, hinnatasemed, barjäärid jne).

Teenuse olulisem osa on eksportööri poolt ette antud profiilile vastavate potentsiaalsete klientide otsimine, nendes Eesti ettevõtte vastu huvi tekitamine ning vastastikuse huvi korral ärikohtumiste kokkuleppimine, vajadusel ka esmastel kohtumistel osalemine.

Teenuse maksumus ettevõttele ühe turu kohta on 500 eurot (+km).  Ekspordipartneri otsingu teenust pakuvad  EASi ekspordinõunikud kuuel turul.

Uue teenusega saab lähemalt tutvuda EASi koduleheküljel.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara