Neljapäeval, 22. augustil toimus Tallinnas Äripäeva Tööstusuudiste teeemaveebi poolt korraldatud Tööstuse allhankeseminar, kus allhankega seotud teemasid avasid tuntud tööstusettevõtete juhid.
Toome siinkohal lugejateni seminari esitlused. Head lugemist! Eesti Ostu- ja tarneahelate juhtimise ühingu PROLOG juhatuse esimees Tõnis Hintsov
Kuidas seada eesmärke ja kas allhangetel on võimalik koostööd teha?
Artikkel jätkub pärast reklaami
AS Vertex Estonia juhatuse esimees Aleksander Rulkov
Kuidas aitab allhange kaasa ettevõtte arengule?
Artikkel jätkub pärast reklaami
ABB Balti riikide tarneahela juht Peep Tomingas
Kuidas leiab ja arendab oma allhankijaid ABB.
Kuidas me saime rahvusvahelise kontserni allhankijaks? OÜ Hyrles tegevjuht Urmo Sisask
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kuidas teha end nähtavaks rahvusvahelisel hangete turul? EASi kosmosebüroo juht Madis Võõras
Miks ei tee AS Tere allhanget koduturule? AS Tere juhataja asetäitja Ülo Kivine
Artikkel jätkub pärast reklaami
Allhankega seotud kitsaskohad ja probleemid. JOT Eesti kogemuslugu. JOT Eesti tegevjuht Joosep Aru
Liikumine väärtusahelas ülespoole ehk kuidas kasvada allhankijast tootearendajaks? Skano Groupi juhatuse esimees Andres Kivistik
Seotud lood
Tänapäevane tootmisprotsesside planeerimine nõuab tõhusust – täpsust ja kiirust, mida ei ole võimalik saavutada ilma operatiivsete reaalaja andmeteta. See teema tõusis teravalt esile Covidi ajal, kui tarneahelad olid tugevalt häiritud, ning on jätkuvalt väga oluline, sest rahvusvaheline ärikeskkond on endiselt volatiilne.