Hella Hundi endine juhataja avas Muhus pagariäri

Restorani Hell Hunt endine juhataja Martin Sepping laiendab KredExi stardilaenu abil OÜ Muhu Pagarid tegevust ning avab Liival uue pagaritöökoja.

Hetkel tegutsetakse allüürnikena Vanatoa turismitalus Koguval. 10 000eurose stardilaenu toel uue töökoja avamine juunis võimaldab senisest kaks korda suuremat tootlikkust ning palgata juurde paar abilist.

"Muhu leib on väga populaarne eelkõige kohalike, aga ka turistide hulgas. Meie põhikliendiks on Saaremaa Tarbijate Ühistu Liiva ja Orissaare kauplused, vähesel määral restoranid ja muidugi Vanatoa turismitalu," ütles Muhu Pagarid OÜ juhataja ja pagar Martin Sepping.

Muhu Pagarid OÜ alustas tegevust selle aasta jaanuaris. Martin Sepping on varasemalt töötanud restoranide Tsink Plekk Pang ja Hell Hunt juhatajana.

KredExi stardilaenu väljastavad Swedbank, Nordea ja SEB. Stardi- ja mikrolaenu käenduse programm on aastail 2008–15 rahastatav Euroopa Sotsiaalfondist.

KredEx on riigile kuuluv finantsasutus, mis aitab parandada Eesti ettevõtete rahastamisvõimalusi, maandab krediidiriske ja võimaldab inimestel rajada või renoveerida oma kodu.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara