Premia Foods investeeris jäätisetootmisesse 750 000 eurot

Baltikumi jäätiseturu liider Premia Foods investeeris 750 000 eurot oma Tallinnas asuva jäätisetehase seadmete moderniseerimiseks ning tootmisefektiivsuse tõstmiseks.

Investeeringu käigus osteti Tallinnas asuvasse tehasesse uus pulgajäätiste tootmisliin Tetra Pakilt, mis võimaldab tõsta tootmiskiirust tunnis 50% võrra, lisaks sellele võimaldab uus liin kokku hoida tööjõu- ja energiakulu ning annab võimaluse tooteinnovatsiooniks.

Täiendavalt investeeris Premia ka uudsesse koonusjäätiste pakkemasinasse, mis võimaldab tõsta Eriti Rammusa kaubamärgi all turustavate koonuste pakkimiskiiruse võrreldes vana pakkemasinaga kuni kahekordseks. See tähendab ka koonusjäätiste liinil suurenevat tootmismahtu ning efektiivsemat tootmist.

„Premia edu alusteks jäätiseturul on olnud pidev innovatsioon ning tootmisefektiivsuse kasv. Premia tugevuseks on meie hinnalised kaubamärgid, mis on taganud meile liidrikoha Baltikumi ja Eesti jäätiseturgudel. Oma positsiooni tugevdamiseks ning jätkusuutliku arengu tagamiseks olid need investeeringud väga vajalikud ning annavad meile muuhulgas võimaluse rõõmustada uudsete toodetega peatselt kõiki jäätisesõpru meie sihtturgudel,“ ütles Premia Foodsi juhatuse esimees Katre Kõvask. 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara