• 21.03.13, 09:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Gazprom kaalub Eestisse suure määrdeõlitehase ehitamist

Tallinna Sadam alustas Gazprom Neftiga läbirääkimisi määrdeõlide tehase rajamiseks.
Gazprom Neft teatas sel nädalal, et soovib Põhja-Euroopa turu haaramiseks ehitada Eestisse, Lätisse või Soome 30 000-tonnise tootmisvõimsusega tehase, kirjutab Eesti Päevaleht. Tegemist on 30-40 miljonit eurot maksva investeeringuga, millele asukoha leidmiseks peab ettevõte läbirääkimisi kolme partneriga, kinnitas Gazprom Nefti pressiteenistus.
Tallinna Sadama juhatuse esimees Ain Kaljurand, kes viibis eile Peterburis, kus asub ka Gazprom Nefti peakorter, ütles, et ei saa antud teemat kuidagi kommenteerida.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 12:05
Windak: automatiseeritud laoprotsessid lühendasid kaupade väljastamise aega 30%
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele