• 26.02.13, 12:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome töötus kasvas

Töötuse määr Soomes kerkis eelmisel kuul kaheksa kuu kõrgeimale tasemele, kuna firmad on nõudluse vähenedes hakanud rohkem koondama.
Töötuse määr kasvas jaanuaris 8,7%-le detsembri 6,9%-lt, teatas täna Soome statistikaamet.
Töötute arva kasvas aastatagusega võrreldes 25 000 võrra 228 000-le.
Soome ekspordib umbes kolmandiku oma toodangust ning lõviosa sellest läheb euroalale. Viimast ootab Euroopa Komisjoni värske prognoosi järgi tänavu teist aastat järjest majanduslangus.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.09.25, 16:54
Tark energiasalvestus muutub tööstuses hädavajalikuks
Uute taastuvenergiaallikate kasutuselevõtt, kasvav võrgukoormus ja kõikuvad elektrihinnad sunnivad ettevõtteid otsima paindlikke, töökindlaid ja kasumlikke viise oma energiatarbimise juhtimiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele