Ericssoni Tallinna tehasel on käimas suurem värbamiskampaania

Ericssoni Tallinna tehas otsib käimasoleva värbamiskampaania raames oma meeskonda ligi veerandsadat uut tehnikaspetsialisti.

„Hetkel on meil vabana umbes 25 erinevat ametikohta sellistes valdkondades nagu toote elutsükli juhtimine ja uute toodete juurutamine,“ ütles Ericssoni Eesti juhatuse liikme Jonas Ygeby nimel Katri Kuuse.

Ta lisas, et enamik vabu positsioone nõuab tehnilisi ja toote elutsükli haldamisega seotud pädevusi.„Lisaks hindame me alati äri- ja suhtlemisoskust,“ märkis Ygeby.

Läbi uute spetsialistide värbamise soovib Ericsson lähendada Tallinna tehase operatsioone nende tegevustega, mis on seotud tootearenduse ja uute toodete juurutamisega.

Seda, kui palju kavatseb Ericsson sel aastal Eestis uusi töötajaid palgata, Ygeby  siiski ei täpsustanud ning märkis, et ettevõtte värbamisplaanid sõltuvad nii turu- kui ärivajadustest.

Ericssoni esindaja kinnitusel on ettevõtte seni olnud uute inimeste palkamisel edukas ning värvatud töötajate pädevusega võib igati rahule jääda.

Ericsson teatab oma värbamisreklaamis, et ettevõte otsib oma Tallinna tehasesse silmapaistvaid professionaale, kes oleksid valmis vastu võtma uusi väljakutseid ja vastutust testiarenduse, uute toodete juurutamise ja tarneahela juhtimise valdkonnas.

„Juba praegu on Ericssonil Eestis üle 1500 töötaja ning ülemaailmselt on Ericssoni meeskonnas rohkem kui 100 000 töötajat,“ teatab ettevõte.

 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara