• 10.01.13, 12:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Talleggi ja RLK omanik koondab Soomes kuni 300 inimest

Talleggi ja Rakvere lihakombinaadi omanik kaotab Soomes 300 töökohta, kuigi kõiki neid ei pruugita koondada.
Soome lihatoodete kontserni HKScan teatel on nad asunud kõnelustesse kuni 295 töökoha kaotamiseks. Kontserni eesmärgiks on Soomes äritegevuse ümberstruktureerimise abil suurendada aastast kasumit vähemalt viie miljoni euro võrra.
Kuidas see mõjutab ASid Tallegg ja Rakvere Lihakombinaat tegevust, loe teemaveebist pollumajandus.ee.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 06:00
Kuidas vähendada tööriietega seotud halduskoormust ja -kulu
Töörõivad on igas tootmis- ja tööstusettevõttes igapäevatöö loomulik osa. Samas tähendab nende haldamine ettevõtete jaoks sageli hulka nähtamatut tööd. Mida rohkem on töötajaid ja mida suurem on personalivoolavus, seda keerulisemaks töörõivaste haldamise süsteem muutub.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele