• 21.12.12, 15:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fotod: 20. detsembri Tööstuse klubi Wahlquistis

20. detsembril toimus Äripäeva Tööstuse klubi OÜs Wahlquist, kus kus ettevõtte juht Jaan Mihkel Uustalu rääkis sellest, kuidas vähendatakse Wahlquistis raiskamist.
Tööstuse klubi Wahlquistis
29 fotot
  • Tööstuse klubi Wahlquistis
  • Foto: Toostusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.04.26, 15:10
Danival MW investeeris pool miljonit eurot nutikasse ja eriti võimekasse painutuspinki
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele