• 07.12.12, 10:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

OÜ Vasar juht: muret teeb elektri hinna räige tõus

OÜ Vasar juhatuse esimehe Renaldo Kirsi kinnitusel on tuleval aastal ettevõtte ühe peamiseks murekohaks oodatav elektrihinna kallinemine.
„Elektri hinna räige tõus, üldine tootmismahtude langus metallitoodete turul ning Eesti konkurentsieeliste kadumine,“ tõstis Kirs esile tuleva aasta kolm peamist murekohta.
„Suures osas oleme seotud üldise metallitööstuse trendidega, osalist mahtude langust püüame korvata uute klientide leidmisega,“ lisas ta.Käesoleva aasta olulisema kordaminekuna OÜ Vasar jaoks nimetas Kirs tootmise taastumist kriisieelsele tasemele ning investeeringuid ettevõtte toodete ja teenuste spektri laiendamiseks. Ta märkis, et kui sel aastal jäi ettevõtte töötajate arv samaks, siis 2013. aastal on plaanis seda 10 protsendi võrra kasvatada.„Surve palkade tõstmiseks on pidev, mistõttu näeme järgmisel aastal võtmetähtsusega inimestel ca 10% suurust palgatõusu,“ lisas Kirs.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:42
ScanBalt Crane pakub juba veerand sajandit Balti partneritele parimaid lahendusi
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele