Coca-Cola Eesti juht: peamised riskid on seotud tarbijate heaoluga

Coca-Cola HBC Eesti peadirektori Vitaliy Novikovi sõnul on ettevõtte peamised riskid tuleval aastal seotud tarbijate heaoluga.

„Peamised riskid, mille pärast me mures oleme, on seotud meie tarbijate heaoluga, nende tarbimisharjumuste, sissetuleku ja tarbijate kindlustundega. On selge, et kui mõningad riskid majanduses realiseeruvad, mõjutab see meie tarbijaid ning kogu meie äritegevust,“ vastas Novikov küsimusele, millised on ettevõtte peamised murekohad aastal 2013.

Siiski tunnistas Novikov, et tuleva aasta suhtes on ettevõte meelestatud „ettevaatlikult positiivselt“ ning nii turgu kui ka majanduskeskkonda püütakse näha mõõdukalt positiivselt.

"Ei ole kahtlustki, et Eestu turul on rohkelt pikaajalisi võimalusi, mistõttu otsime ka pikaajaliselt just positiivset trendi. Lühemas perspektiivis ootame mõõdukalt positiivset arengut turul, mille tekitaks positiivne suundumus majanduses."

Seda, kas Coca-Cola Eesti järgmisel aastal ka palku tõsta kavatseb, Novikov siiski ei kinnitanud. 

„Selles osas jälgime väga turutrende ning viime end vastavusse turu reaalsuse ja ettevõtte tulemustega. Kindlasti ei planeeri me palku vähendada, kuid 2013. aasta tegelik dünaamika sõltub meie ettevõtte tulemustest ning olukorrast turul, mis omakorda on korrelatsioonis suundumustega majanduses,“ sõnas ta.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara