ABB andis klientidelt kogutud toetusraha Pelgulinna sünnitusmajale

AS ABB kogus Eestis tegutsemise 20. aasta juubeli raames klientide abiga 3333 eurot Pelgulinna sünnitusmajale uue hingamist toetava aparaadi soetamiseks.

Kogutud raha läheb Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondile vastsündinute hingamispuudulikkuse sündroomi raviks mõeldud SiPAP aparaadi soetamiseks. „Väljendan oma siirast tänu tehtud annetuste eest Pelgulinna sünnitusmajale. See on kõige ilusam kingitus meie juubeliaasta tähistamiseks ja mul on heameel, et saame jagada oma rõõmu koos lastega,“ ütles ABB Balti riikide juht Bo Henriksson.

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi 2012. aasta üks peamine eesmärk on soetada sünnitusmajja SiPAP aparaat, mida kasutatakse enneaegsete vastsündinute hingamispuudulikkuse sündroomi raviks. Toetusfondi tegevjuhi Eeva Kauba sõnul on sünnitusmajas üks selline aparaat küll olemas, kuid kiiresti vajatakse ka, et vältida olukordi, kus mitme enneaegse lapse raviks on olemas ainult üks oluline aparaat.

Pelgulinna sünnitusmaja on üks kolmest Eesti suuremast sünnitusmajast ning iga neljas Eestis sündiv laps näeb ilmavalgust just seal. Pelgulinna sünnitusmajas on eksisteerinud juba üle 40 aasta.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara