Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pildigalerii: Tutvus Kitman Thulemaga

11. septembril toimunud Tööstuse klubis Kitman Thulemas huvituti Kitmani kogemusest Venemaa turul ja pääseti vaatama ka elu mööblitootja tootmistsehhides.
 
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tööstuse klubi külastus Kitman Thulemas
17 fotot
  • Tööstuse klubi külastus Kitman Thulemas
  • Foto: Tanel Raig

Seotud lood

Uudised
  • 12.09.12, 15:56
Venemaal tuleb tunda kedagi, kes tunneb kedagi
Kitman Thulemas toimunud Äripäeva Tööstuse klubis rääkisid ettevõtte juhid, et Venemaa turul läbilöömiseks peab suutma luua suhtevõrgustiku.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.05.26, 09:41
Kaasaegne tootmisliin ei tähenda enam ainult roboteid, vaid andmetega juhitud terviksüsteemi
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele