• 07.08.12, 12:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fazer Eesti juht lahkub töölt

Kristjan Kongo lahkub augusti lõpus Fazer Eesti juhi kohalt uuele tööle, ettevõte asub otsima uut juhti, teatas Fazer Eesti.
Seitse aastat Fazer Eesti müügi- ja ärijuhina töötanud Kristjan Kongo viimane tööpäev ettevõttes on 31. august. “Tahan end nüüd proovile panna teises ametis,” kommenteeris Kongo.
Uue juhi leidmiseni täidab Fazeri tegevjuhi kohuseid Eestis ettevõtte Baltikumi tegevjuht Gunita Kiesnere.
Autor: aripaev. ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 06:00
Kuidas vähendada tööriietega seotud halduskoormust ja -kulu
Töörõivad on igas tootmis- ja tööstusettevõttes igapäevatöö loomulik osa. Samas tähendab nende haldamine ettevõtete jaoks sageli hulka nähtamatut tööd. Mida rohkem on töötajaid ja mida suurem on personalivoolavus, seda keerulisemaks töörõivaste haldamise süsteem muutub.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele