• 17.05.12, 18:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

FOTOD: Maag suurendas piima tootmist

Maag Piimatööstus avas Jõhvis tootmisüksuse laienduse, millesse investeeris üle 5 miljoni euro. Uuendus tõstab ettevõtte toorpiima töötlemismahtu saja tonni võrra ehk 280 tonnini päevas.
 
 
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tootmisüksuse laiendus tõi Maagile juurde 3400 m² kaasaegset tootmis- ja laopinda.
23 fotot
  • Tootmisüksuse laiendus tõi Maagile juurde 3400 m² kaasaegset tootmis- ja laopinda.
  • Foto: Erik Prozes

Seotud lood

Uudised
  • 16.05.12, 13:29
Maag tegi 40 aasta suurima investeeringu Virumaa piimatootmisse
Maag Piimatööstus avab Jõhvi tootmisüksuse laienduse, mille tulemusena lisandub ettevõttele 3400 m² tootmis- ja laopinda.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:39
Majandusekspert Valeria Kiisk: Eesti majandus vajab eksporti, kuid eksport vajab kindlat riskijuhtimist
Eesti ettevõtjad otsivad kasvu välisturgudelt, ent samal ajal näitab Euroopas ettevõtete pankrotistatistika kasvutrendi. Ekspordiriskid ei ole enam nišiteema – see on kasvu takistav reaalsus, millega peab arvestama iga juht, kelle kliendid ja kasvuambitsioonid asuvad piiri taga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele