• 09.11.11, 10:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saarlased tahavad Venemaale vett müüa

OÜ Saare Foods on tänavu investeerinud üle poole miljoni euro Lümanda veetehase kaasajastamisse ja kavandab Saaremaa vee müüki nii põhjanaabrite juures kui ka Peterburis, kirjutab ajaleht Meie Maa.
Tehase uue sisseseade olulisim osa on plastpudelite valmistamise seade, mis vabastas tehase töötajad suurest hulgast käsitööst pudelite vormimisel ja villimisliinile etteandmisel. Tehase omaniku Meelis Lonni sõnul on uuendused tagatiseks ettevõtte plaanidele end ka välisturgudele sirutama hakata. Kokkulepped on sõlmitud Peterburis, kus on edasimüüjaga kontakt olemas ning vaja on veel muretseda Vene poole nõutavad sertifikaadid.
Tõsine töö käib ka põhjanaabrite juures, kelle esindajad eelmisel nädalal ka Saaremaal tehasega tutvusmas käisid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 13:01
ERP on kasvu võti – ettevõtte protsessid saab tööle panna ühe süsteemiga
Tootmisettevõtted seisavad silmitsi üha keerukamate nõudmistega: tellimuste tähtajad lühenevad, kvaliteedistandardid karmistuvad ja kuluefektiivsuse vajadus kasvab. Globaalsed tarneahelad ja digitaliseerimine sunnivad otsima viise, kuidas tagada sujuv tootmine ja andmepõhine juhtimine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele