Elektroonikatööstus tõmbab ligi enim tööotsijaid

Tööstussektori populaarseim tööpakkuja on tänase seisuga elektroonikatööstus Interconnect Product Assembly AS (IPA), kelle testinseneri töökuulutust on CV Online keskkonnas tänase seisuga vaadatud 4656 korral.

Sealjuures on IPA töökuulutus sisestatud alles 17. oktoobril ning kandideerimise tähtaeg on juba 28. oktoobril. 11 aastat tegutsenud elektroonika- ja elektromehhaanika ettevõte otsib testinseneri, kelle tööülesanneteks on testseadmete väljaarendamine, testmise planeerimine ja analüüs ning toodete testimine. Varasem töökogemus peab olema vähemalt 2 aastat. Palga kohta ei ole andmeid avaldatud.

Vaadatavuselt teisel kohal on energeetika- ja automaatikatööstusettevõte ABB süsteemiarenduse inseneri otsimise töökuulutus. Kuulutust on vaadatud 4257 korral, kuid see on ka CV Online süsteemi sisestatud juba 24. augustil. ABB on üks aktiivsemaid värbajaid. Ettevõttel on CV Onlines 14 töökuulutust.

Lõuna Eestis on populaarseim tööpakkuja Sangar, kes otsib õmblejaid. 12. septembril sisestatud töökuulutus on kogunud 3900 vaatamist. Kandideerimiseks on aega 11. novembrini.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara