Bono kohukeste tootja Nantecom OÜ otsib Kuresaares peagi tööd alustavale tööstusüksusele tehnikajuhti, kirjutab Saarte Hääl.
Tehnikajuhi ülesanne oleks üksuse töö igapäevane juhtimine tootmisprotsessi toimimise tagamiseks. Samuti tuleb tehnikajuhil jälgida üksuse töö efektiivsust ja mõõta kvaliteeti, tagada tehase toimimiseks vajalik personal, seadmed, kulumaterjalid ning planeerida Kuressaare tootmisüksuse arendustegevust.
Nantecom ostis Saaremaa Piimatööstuselt tühjana seisnud tootmishoone sel kevadel. Nantecomi juhatuse liige Margus Puust ütles toona, et ettevõtte Rakveres asuvad tootmisruumid on jäänud kitsaks ning Saaremaa kinnistu osteti eesmärgiga jätkata seal kohupiimatootmist ja seda veelgi laiendada.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kõrgtöödega seotud riskid ei ole kuhugi kadunud, kuid nende maandamiseks on täna rohkem teadmisi ja paremaid vahendeid kui kunagi varem. Ometi näitavad praktika ja kogemus, et tööõnnetuste juurpõhjused korduvad. MR Safe OÜ müügiesindaja Marko Tutt rõhutab, et kõige olulisem on alustada põhialustest: õigest riskihindamisest, koolitusest ja sobivate vahendite valikust.