Täna avaldatud Äripäeva Toiduainetööstuste TOPis tõusis 2010. aasta majandustulemuste põhjal edukaimaks toiduainetööstuseks homogeenitud toiduainete ja dieettoitude tootja OÜ Lunden Food.
Ettevõtte omanik on 100% OY Lunden AB. 2006. aastal asutatud ettevõte kuulub Äripäeva Toiduainetetööstuse TOPi esmakordselt.
Äripäeva toiduainetetööstuse TOP on arvutatud kuue näitaja põhjal: käibe, käibekasvu, ärikasumi, kasumikasvu , rentaabluse ja varade tootlikkuse põhjal.
 

Seotud lood

Uudised
  • 12.07.11, 11:37
2010 ülevaade: toiduainetööstuses taastumine teistest sektoritest vaevalisem
Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium ning Rahandusministeerium on koostanud 2010. aasta majandusülevaate. Järgneb ülevaade toiduainete ja jookide tootmisest.
Uudised
  • 31.08.11, 11:18
Jahutootjast on saanud enim kasumit teeniv toidutööstus
Jahu ja tangainete tootja Tartu Mill teenis eelmisel aastal Eesti toiduainetööstuste suuruselt teise ärikasumi Rakvere Lihakombinaadi järel.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele