Joogitootjate TOP 2. koht: Linda Nektar suurendab tootmismahtu

2010. aasta märkimisväärse käibekasvu taga olid julged otsused 2009. aastal.

“2009.aasta sügisel tulime eduka toote- ja tehnoloogiaarenduse tulemusena turule uute toodetega, mis võeti meie klientide poolt hästi vastu ning millest on ka tingitud märkimisväärne käibe kasv 2010. aastal. Tehnoloogiasse tehtud investeeringute eesmärk oli tõsta toodangu lisandväärtust. Lisaks tehti olulisi kulutusi ettevõtte keskkonnasäästlikkuse tõstmiseks,” kommenteeris firma tegevjuht Kadri Rauba.

Sel aastal loodab ettevõte säilitada või veidi kasvatada tootmismahtusid ning käivet. Oluliselt on mõjutanud ettevõtte tegevust sel aastal toorainete, eriti suhkru, märkimisväärne hinnatõus maailmaturul.

Sellel aastal tehtavad investeeringud on Linda Nektaril peamiselt suunatud tootmise tõhustamisele ning toote- ning tehnoloogiaarendusele.
“Pikemas perspektiivis oleme plaaninud investeerida tootmishoone
renoveerimisele ja laiendamisele. Äärmiselt oluliseks peame ka jätkuvat tootearendust, milleks oleme kaasanud teadusasutusi nii Eestis kui ka väljaspoolt Eestit” sõnas Rauba.

AS Linda Nektar on spetsialiseerunud kääritatud jookide (pakendamata õunavein) tootmisele joogitööstustele. Ettevõtte toodangut kasutatakse toorainena siidri ja teiste alkohoolsete jookide tootmisel. Firma klientideks on joogitööstused Baltimaades ning Skandinaavias.

Osale arutelus

  • Ain Alvela

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara