AS Kodumaja kasvatas esimese poolaastaga oma müügikäivet 80% võrreldes eelmise aasta sama ajaga.
Kodumaja müük oli tänavu esimesel poolaastal ligikaudu 16 miljonit eurot. Ettevõtte juhatuse esimehe Lembit Lumpi kinnitusel ei ole ettevõte käibe kasvatamiseks tänavu investeeringuid teinud. Need tehti ära vahetult enne masu, kui ettevõte investeeris aastatel 2006-2007 ligikaudu 14,7 miljonit eurot.
Tootmisvõimsused kasvasid sellega üle kahe korra. Samuti tõusis käive töötaja kohta, mis kasvas 2010. aastal 1,5 korda võrrelduna masu eelsete aastate keskmisega.
Samas on ettevõte peale majanduslanguse taandumist tööle võtnud hulgaliselt uusi töötajaid. 2010. aastal lisandus 112 töötajat ning tänavu on tööd saanud lisaks veel 90 inimest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Investeeringuid ei ole ettevõttel plaanis teha ka tänavu aasta teisel poolel.
Seotud lood
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.