• 17.05.11, 11:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome vooditegija sai IKEA-lt suure lepingu

Soome mööblifirma Siparila sõlmis IKEA mööbliketiga pikaajalise täispuidust voodite valmistamise lepingu, kirjutab Kauppalehti.
Kahe ja poole aasta pikkuse lepingu maht on ligi 20 miljonit eurot.
„IKEA on maailma suurim mööblimüüja, millel on piisavalt kasvuvõimalusi,“ märkis Siparila tegevjuht Juha Sojakka.
Siparila alustas mööbli valmistamisega alles eelmise aasta sügisel, kui ostis Incap Furniture äri, millega sai ka mööblitehase Haapavesis.

Artikkel jätkub pärast reklaami

„Tehas oli ostuhetkel peaaegu suletud, aga meil on õnnestunud tegevusele elu sisse puhuda ja praegu töötab tehas täistuuridel,“ märkis Sojakka.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 12:05
Windak: automatiseeritud laoprotsessid lühendasid kaupade väljastamise aega 30%
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele