Venemaa peaminister Vladimir Putin ütles tänasel valitsuse istungil, et riigieelarvelisi asutusi tuleb kohustada osa kütust börsilt ostma, vahendas lenta.ru.
Kavandatav börsiostu kohustus võib ületada 50% asutuste kütusevajadusest. Samas peavad rafineerimistehased edaspidi müüma 15% toodangust börsil.
Venemaa soovib kütuse, eriti diislikütuse hinnatõusu ohjeldada. Konkurentsiametnikel on käsil suur sõjakäik kütuseturu liidrite vastu, seejuures on uurimise all Gazprom Neft, Lukoil ja Rosneft.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele