Tere: kokkulepe E-Piimaga jäi pigem vormi taha

ASi Tere juhatuse esimehe asetäitja Ülo Kivise sõnul jäi E-Piima ja Tere ühinemise katkemine pigem vormiliste kui sisuliste küsimuste taha.

"Aktsiaseltsi ja ühistu liitmine on küll teoreetiliselt võimalik, kuid tehniliselt on seda suhteliselt keeruline läbi viia," kommenteeris ta.

Tere AS on väga kiires arengujärgus ja väärtust kasvatav ettevõtete grupp, mistõttu pole mõtet eitada, et hindame ettevõtet koos oma tootjate baasiga väga kõrgelt, lisas Kivine.

"Laua taga istusid kaks tugevat ettevõtet, mida kinnitasid nii auditid kui osapoolte professionaalne suhtumine planeeritusse. Pooled näitasid kogu protsessi vältel heatahtlikku initsiatiivi," lausus ta.

Tere juhi arvates oleks tekkida võinud kahe ettevõtte ühisosa loonud veel suuremat väärtust kogu Eesti piimanduses. "Piimandussektori konsolideerumine on pikemas vaates soodne nii tootjatele, töötlejatele kui ka tarbijatele. Mõlemad ettevõtted toimetavad senises rütmis edasi ja pole välistatud, et tuleme selle teema juurde varem või hiljem uuesti tagasi," kommenteeris Kivine.

Osale arutelus

  • Alyona Stadnik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara