Latvenergo: järgmisel aastal on meie turuosa Eestis 5%

Praegu on meie turuosa Eestis 3%, kuid järgmise aasta algusest, kui alustame koostööd uute klientidega, peaks see olema juba 5%, sõnas Latvenergo müügidirektor Davis Skulte.

"Kuna Kunda Nordic Tsement on üleüldse üks suurimaid energiatarbijaid Eestis, siis on meil lepingu sõlmimise üle nendega väga hea meel. Ma arvan, et aastane leping nendega on hea algus, samuti pole aasta lühim periood lepingu sõlmimiseks," kommenteeris ta.

Skulte tõdes, et Latvenergo kontakteerub ise ettevõtetega, kuid ka nendega võetakse ühendust. "Teame, et paljude ettevõtete lepingud lõppevad selle aasta lõpus ning nad otsivad uusi võimalusi," põhjendas ta aktiivset tegutsemist. Skulte ei eitanud, et räägitud on ka Estonian Celliga.

"Meil pole eraldi eesmärke Eesti turul, vaid vaatame Baltimaad kui tervikut. Järgmiseks aastaks on meie eesmärk kahekordistada Lätist väljamüüdava energia kogust. See tähendab, et me otsime uusi klient nii Eestis kui ka Leedus," sõnas müügidirektor.

Skulte sõnul oli enne elektrituru avanemist Latvenergo turuosa kõikides Balti riikides kokku ligikaudu 25%. "Kuid praeguseks, peale elektrituru avanemist on meie osa kasvanud 30%ni," märkis ta.

"Alates selle aasta 1. aprillist on meie klientide arv Eestis, kes alustavad meie teenuste kasutamist järgmise aasta algusest, kasvanud 35ni. 35 klienti 200st turul olijast praeguseks on parem tulemus, kui me ootasime," nentis ta.

"Meie eesmärk on ikkagi saada suurem turuosa Eestis, praegu on see 3%, kuid järgmise aasta algusest, kui alustame koostööd uute klientidega, siis peaks meie turuosa olema 5%," sõnas Skulte.

Osale arutelus

  • Katre Pilvinski

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara