Nord Stream saatis pankadele palve esitada laenupakkumised, et finantseerida Venemaad ja Saksamaad ühendava gaasitorustiku rajamise teine etapp, vahendab Bloomberg.
Gazprom hangib 2,5 miljardit eurot koos vähemalt 1,7 miljardi eurose sündikaatlaenuga, mis on garanteeritud Itaalia ja Saksa ekspordikrediidiagentuuride garantiidega ning Saksa laenugarantiiprogrammiga. Miljard eurot plaanitakse kaasata katteta sündikaatlaenu vormis.

Seotud lood

Uudised
  • 09.04.10, 10:48
Täna algab Nord Streami gaasitoru ehitus
Täna algavad ametlikult Läänemere põhja rajatava Nord Streami gaasitoru ehitustööd – gaasijuhtme esimene etapp võimsusega 27,5 miljardit kuupmeetrit loodetakse käiku anda 2011. aasta aprillis.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele