• 17.10.10, 13:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Gazpromi tippjuht leiti Moskvas tapetuna

Moskva lääneosas avastati Gazpromi finantsmajandusosakonna asejuhi Sergei Kljuki kuulihaavaga surnukeha, edastasid Venemaa meediakanalid.
Kljuki oli tulistatud pähe, surnukeha leiti tema autost, mis oli pargitud garaazhi. Sündmuskohal oli ka püstol CZ-75. Esialgse versiooni kohaselt tegi Kljuk enesetapu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.11.25, 17:41
Koondplaneerimine tootmises parandab tarnetäpsust
Tänapäevane tootmisprotsesside planeerimine nõuab tõhusust – täpsust ja kiirust, mida ei ole võimalik saavutada ilma operatiivsete reaalaja andmeteta. See teema tõusis teravalt esile Covidi ajal, kui tarneahelad olid tugevalt häiritud, ning on jätkuvalt väga oluline, sest rahvusvaheline ärikeskkond on endiselt volatiilne.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele