Eesti Energia nõukogu väldib hinnatõusu teemat

Üleeile saatis Äripäev kõikidele Eesti Energia nõukogu liikmetele kommentaaripalve Jaotusvõrgu hinnatõusutaotluse ja selle tagasivõtmise kohta. Ainsana on seni vastanud Kalle Palling.

Lisaks kommenteeris teemat põgusalt ka Rein Kilk öeldes, et nõukogu liikmena ei sobi peaministriga kembelda. "Aga mõni asi ajab siin harja punaseks küll, minu meelest on see inetu käitumine," sõnas ta ning lubas täna küsimusi kirjalikult kommenteerida.

Eesti Energia nõukogu liikmed Janek Parkman, Rein Kuusmik ja Aivar Reivik palusid pöörduda nõukogu esimehe Jüri Käo pool, kes pole e-kirjale ja telefonikõnedele vastanud. Ülejäänud nõukogu liikmed pole samuti e-kirjale ega telefonikõnedele vastanud.

Eesti Energia nõukogu esimees on Jüri Käo ning nõukogu liikmed on Kalle Palling, Toomas Luman, Rein Kuusmik, Meelis Atonen, Aivar Reivik, Rein Kilk ja Janek Parkman.

Äripäev saatis EE nõukogu liikmetele kommentaaripalve seoses hinnatõusu taotlusega konkurentsiametile, mis võeti selle nädala alguses tagasi. Palusime kommenteerida küsimusi: mida te olete omaniku ehk riigi huvide esindajana teinud või kavatsete teha Eesti Energias selleks, et ettevõte lõpetaks – tsiteerides Andrus Ansipit – nahaalsuse ja lauslolluse? Mida te olete teinud või kavatsete teha, et Eesti Energia juhtkond saaks lõpuks aru, mis firmas toimub?

Eesti Energia nõukogu peamised ülesanded on kontserni juhatuse tegevuse kontrollimine ning olulisemate strateegiliste ja taktikaliste otsuste kinnitamine. Nõukogu tööd korraldab nõukogu esimees. Nõukogu liikmetele seatavad nõuded ja ootused on sätestatud riigivaraseaduses.

Osale arutelus

  • Katre Pilvinski

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara