• 17.09.10, 14:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rosnefti uus juht rääkis plaanidest

Rosnefti uus juhatuse esimees Eduard Khudainatov otsib uusi töötajaid ning kaalub uusi projekte Iraagis, otsides uut kasvu Venemaa suurimale naftakompaniile, vahendab Bloomberg.
„Elu ei seisa paigal,“ ütles täna Khudainatov Šotšis. „Kui me tahame tõsta lati naftatootmise ja rafineerimise osas kõrgemale, vajame me uusi töötajaid ning peame ligi meelitama maailma tasemel spetsialiste.“
„Me arutame võimalike projekte Iraagis,“ ütles ta lisamata kellega.
Crescent Petroleum ja Rosneft lõid juunis ühisettevõtte Araabia Ühendemiraatide emiraadis Sharjahis. Venemaa tootja arendab ka kontsessiooni Alžeerias ning Venezuelas.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tänavu plaanib ettevõte toota 118 miljonit tonni naftat võrreldes mulluse 116,3 miljoni tonniga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 12:05
Windak: automatiseeritud laoprotsessid lühendasid kaupade väljastamise aega 30%
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele