• 10.09.10, 18:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Gazprom suurendas investeerimisprogrammi

Gazpromi juhatus otsustas 9. septembril suurendada kontserni 2010. aasta investeerimisprogrammi 102,8 miljardi rubla võrra 905,23 miljardi rublani, edastas RIA Novosti.
Samas alandati sissetulekute prognoosi 149 miljardi võrra 3,64 triljoni rublani. Kapitalimahutused kasvavad 663,56 miljardilt rublalt 751,84 miljardi rublani.
Ettevõte põhjendas investeeringute mahu suurendamist vajadusega investeerida võtmeprojektidesse rohkem raha. Võtmeprojektid puudutavad peamiselt gaasi transporti ja Ida-Venemaale rajatavaid gaasikeskusi.

Seotud lood

Uudised
  • 30.09.10, 17:58
Kubilius: Gazprom ja E.ON võivad kaevata Brüsselile
Kui Leedu gaasifirma Lietuvos Dujos AB suuraktsionärid Gazprom ja E.ON ei ole nõus teenuste lahutamisega, tuleb neil kaevata Brüsselile, soovitas Leedu peaminister Andrius Kubilius.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.01.26, 16:04
ABB insenerid Eestis loovad globaalse mõjuga tipptehnoloogiat
ABB-ga seonduvalt tuleb esmalt silme ette suur rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, kuid Eestis on sellel kuvandil väga konkreetne ja käegakatsutav sisu: siin tegutseb täismahus sagedusmuundurite tehas, kus on olemas kõik peamised lülid alates tootmisest kuni tootearenduse ja testimiseni. Just see kõik-ühe-katuse-all mudel on põhjus, miks Eestis tehtav inseneritöö ei ole lihtsalt joonestamine või teooria, vaid päriselt suure ning globaalse mõjuga tehnoloogia loomine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele