• 25.08.10, 12:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hispaania elektritootjal on palju selgitamist

Hispaania aktsiatururegulaator palus Iberdolal selgitada, kuidas nad hindavad osalust tuulikutootjas Gamesa Corporacion Tecnologicas, vahendab Bloomberg El Economista uudist.
Iberdola hindas oma 14 protsendist osalust Gamesas 435 kuni 636 mln eurole, kuigi tuulikutootja eeldatav rahavoog on 641 mln eurot.
Gamesa aktsia on kukkunud enam kui 50 protsenti, kuna nõudlus tuulikugeneraatorite järele on kahanenud seoses arendajatele nigelate finantseerimisoludega.
Tururegulaator palus ka selgitust, kuidas hinnatakse maksete väärtust, mis tulenevad Hispaania elektrisüsteemi tariifipuudujäägist ja elektrilepingutest Mehhikos.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 14:39
Sihtriikide messidel osalemine on allhanketööstuse ellujäämise küsimus
Eesti tööstusettevõtted otsivad tööd ja tellimusi, kuid paljud teevad seda valest kohast – kontorist. Tegelikkuses on üks osa järjepidevast müügistrateegiast erialamessidel osalemine, sest see hoiab ettevõtte konkurentsis ja usaldusväärsena.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele