Balbiino teenis II kvartalil 63 179 000 krooni, avaldas ettevõte müügidirektor Hindrek Männik Äripäevale.
"Teise poolaasta prognoos ja ootus ületab esimese poolaasta tulemust – käibe prognoos 110 347 000 krooni, esimesel poolaastal oli käibeks 105 244 000 krooni," rääkis Männik.
Artikkel jätkub pärast reklaami
"Kuna ees on juuli ja agust, ootame loomulikult ka suuremat kasumit.
Juuli esimesed nädalad on näidanud erakordseid müüke seda eelkõige jäätise arvelt," lisas ta.
Männiku sõnul oli Balbiino jäätise päevamüük 6. juulil rekordiliselt 1,8 miljonit krooni ja 13. juulil 2,051 miljonit krooni.
Seotud lood
Oliver Kruuda toiduainetööstusettevõtte AS
Tere ning jäätisetootja Ingman alustavad koostööprojekti, mille käigus tuuakse
turule uued Tere jäätised.
Tänapäeva globaalses majanduses on juurdepääs taskukohasele ja usaldusväärsele elektrile muutumas otsustavaks konkurentsiteguriks. Eesti on Euroopa kontekstis heas positsioonis, kuid Schneider Electricu Põhjamaade ja Balti riikide piirkonna juhi Petr Hermanni sõnul sõltub edasine areng elektrifitseerimise kiirendamisest, võrguinfrastruktuuri tugevdamisest ja energiatõhususe parandamisest. Kuigi olulised sammud on juba astutud, „pole kõik veel tehtud,“ rõhutab ta, viidates vajadusele kiiremate investeeringute ja süsteemi ümberkujundamise järele.