Saku Õlletehas: märjukese müük edeneb jõudsalt

Vaatamata kergele turgude langemisele Ida- ja Lääne-Euroopas õnnestus Sakul oma õllemüüki eelmise aastaga võrreldes kasvatada, kommenteeris ettevõtte juhatuse esimees Veli Pekka Tennilä I kvartali tulemusi.

"Saku Õlletehase finantstulemused on konsolideeritud Carlsberg grupi üldtulemustesse ning kokkuvõtvalt võib öelda, et nii nagu Carlsberg grupp, liigub ka Saku Õlletehas oma eesmärkide täitmisel plaanipäraselt," sõnas Tennilä.

Müügi kasvatamise kohta märkis ta: "See on positiivne märk, et inimeste kindlustunne hakkab taas kasvama ning sisseoste tehakse juba julgemalt. Heade müükide taga näeme peamiselt oma põhibrände Saku Originaali ja Saku Rocki, mis on häid müüginumbreid näidanud suuresti tänu aasta alguses turule tulnud pindisele purgiformaadile ja edukatele turunduskampaaniatele."

Tennilä ütles, et eriti valmistab head meelt Rock, mis on tänaseks tõusnud Eesti suurimaks õllebrändiks omades 12,9 protsendipunkti kogu Eesti õlleturust.

"Kindlasti on heale müügile kaasa aidanud ka selle aasta suurim rahvusvahelise õllebrändi Tuborgi turule toomine. Tuborg on saanud eestlaste hulgas väga sooja vastuvõtu ja müüginumbrid on jõudsalt kasvanud," lisas ta.

 

Osale arutelus

  • Anne Oja

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara