• 05.05.10, 22:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rakvere Lihatööstus ootab Prismalt lisainfot

Mis tingimusi Prisma pakub, seda täna ei arutatud, rääkis Rakvere Lihatööstuse müügijuht Janek Kalbin Äripäevale täna toimunud Prisma ekspordivõimaluste tutvustamisest.
"Täna oli seal ka palju teisi huvilisi ja Prisma tutvustas oma sisseostusüsteemi ja koostöövõimalusi ning kust lähemat teavet  saab. Prisma väidab, et neil huvi lihatoodete vastu on, kuid ootame enne oma pakkumise tegemist ära info, mida nad täpselt vajavad," sõnas Kalbin.

Seotud lood

Uudised
  • 05.05.10, 20:13
Lihatööstus ei taha Prisma ekspordiks lisakulutusi teha
Väiksemad Eesti toiduainetööstused võivad Prismale pakkuda ekspordiks toodangut, mida nad praegu juba teevad ja praeguste tootmismahtude poolest teha suudavad, lisainvesteeringuid selleks aga teha pole mõtet, rääkis Oskar LT juht Aldo Parik.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele