Elektrooonika allhankija Elcoteqi läbirääkimised ettevõtte potentsiaalse suurima aktsionäri Videoconiga on luhtunud, kirjutas Kauppalehti.
Eelmise aasta septembris teatas Elcoteq sõlmitud mittesiduvast eellepingust selle kohta, et Videocon teeb Elcoteqi investeeringu, millega saab ettevõtte suurimaks aktsionäriks.
Mõlemapoolse kokkuleppena otsustati selle aasta märtsis läbirääkimised lõpetada.
Selle peale kukkus Elcoteqi aktsia hind hommikul 20 protsendi võrra, millest pärast rahunemist jäi järele 8protsendine miinus.
Kuigi Elcoteqi viimase kvartali tegevus oli suures kahjumis, õnnestus ettevõttel saada aasta lisaaega 100 miljoni euro suurusele krediidilimiidile.

Seotud lood

Uudised
  • 31.03.10, 10:57
Elcoteqi kahjum kasvas
Elcoteqi neljanda kvartali kahjum aktsia kohta kasvas.
Uudised
  • 31.03.10, 20:08
Elcoteqi juht: Tallinna tehas ei suuda kogu kontserni vee peal hoida
Elcoteq Tallinna tegevjuht Jan Kotka ütles täna avaldatud majandustulemusi kommenteerides, et Tallinn toodab Elcoteqile kasumit, aga sellest ei piisa, et kogu kontsern kasumit näitaks.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 09:20
Danival MW: edukas allhanke müügitöö algab ammu enne hinnapakkumise tegemist
Kui veel viis aastat tagasi piisas metallitööstustel uue kliendi leidmiseks heast hinnast ja mõnest kohtumisest, siis täna on allhanketööstuse müügitöö muutunud märksa pikemaks ja süsteemsemaks. Konkurents on kasvanud, kliendid kaaluvad otsuseid põhjalikumalt ning partnerit ei valita enam ainult tootmisvõimekuse või hinnakirja järgi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele