Ilmar Petersen: tulin Narva Elektrijaamadesse 3 aastaks

Ametist lahkuv Narva Elektrijaamade juht Ilmar Petersen ütles Äripäevale, et tuli ettevõtet juhtima kolmeks aastaks, mille järel pikendas Eesti Energia lepingut veel aasta võrra.

"Leping lõpeb 31. märtsil," täpsustas Petersen lisades, "mis on selle aja jooksul muutunud - Eesti Energia konsolideerub. Varem oli see rohkem nagu tütarettevõtete kogum."

Peterseni sõnul on Narva Elektrijaamad muutunud viimaste aastate jooksul efektiivsemaks ja selle käigus on ka inimesi koondatud, kuid masskoondamisi pole olnud. "Hetkeseis on see, et eelmise aasta 1. aprillist muutsime struktuuri, mis on moodne viis efektiivsust otsida, aga masskoondamist pole olnud," selgitas ta.

Efektiivsus on tulnud tehnoloogia ja töökorralduse muutmisest, aga ka teenuste sisseostmisest. "Kinnisvarahooldust on hakatud sisse ostma, osa mehaanikatöid, seadmete hooldust," loetles Petersen muutusi läbinud valdkondi. "Kõiki valdkondi vaadatakse järjest läbi ja muudetakse efektiivsemaks," lisas ta.

"Mis saab edasi, pole ma veel otsustanud,, kas rakendada end Eestis või Põhjamaades," vastas Petersen küsimusele, mida edasi teha plaanib. Petersen tunnistas, et üks tööpakkumine on talle juba ka tehtud, kuid otsustamiseks on veel aega. "Ootan kõik pakkumised ära," kostis ta küsimuse peale, millal temast uues ametis kuulda võiks.

Osale arutelus

  • Anne Oja

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara