1. veebruarist asus Saaremaa Lihatööstuse tegevdirektorina ametisse varem Läätsa Kalatööstust ning Saaremaa Golfi juhtinud Aivar Aru.
Aru sõnul on Saaremaa Lihatööstuse turuosa aasta-aastalt paranenud. "Turg ja kliendid hindavad kõrgelt meie pakutavate toodete kvaliteeti, millest annab tunnistust ka Saaremaa Lihatööstuse turuosa Eestis, mis on rahalises väljenduses täna kümme protsenti," rääkis ta.
Tegevdirektor lisas, et tema peamiseks ülesandeks on ettevõtte jätkuv arendamine, et parandada veelgi Saaremaa Lihatööstuse positsiooni ja kasvatada turuosa.
Aastail 1999-2004 töötas Aivar Aru Läätsa Kalatööstus ASis, olles ametis nii ettevõtte tootmisjuhi kui ka tegevjuhina. Aastatel 2004-09 oli Aru Saaremaa Golfi ASi juhatuse liige.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Saaremaa Lihatööstus kuulub ASi Holostovi Kinnisvarahaldus kaudu laevandusettevõtja Vjatšeslav Leedole.
Seotud lood
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja
Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.