Euroopa suuruselt teine autotootja Peugeot teatas, et järgib Toyota eeskuju ja kutsub enda mõned väikeautode margid igaks juhuks tagasi, sest need on valmistatud tagasi kutsutavate Toyotadega samas ühisettevõttes, vahendab BBC.
Peugeot 107 ja Citroen C1 on Euroopas valmistatud samas Tšehhi tehases, kus Toyota tagasikutsutav autodki, mistõttu otsustaski Prantsuse autohiid enda pisimasinad igaks juhuks tagasi kontrolli kutsuda.
Samas tehases valmistavad Peugeot ja Toyota umbes 200 000 autot aastas.
Kuigi praeguseks ajaks ei ole Peugeot veel otsustanud, mitu autot ja millal võimalike piduripedaalide probleemide tõttu tagasi kutsub, on see ettevõtte esindaja kinnitusel lähiaja küsimus.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti tööstusettevõtted otsivad tööd ja tellimusi, kuid paljud teevad seda valest kohast – kontorist. Tegelikkuses on üks osa järjepidevast müügistrateegiast erialamessidel osalemine, sest see hoiab ettevõtte konkurentsis ja usaldusväärsena.