• 05.10.09, 23:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Caterpillar plaanib vaid kuni 2% hinnatõusu

Maailma suurim traktoritootja Caterpillar plaanib väikseimat hinnatõusu alates 2006. aastast, vahendab Bloomberg.
Jaanuaris jõustuvad uued hinnad kasvavad nullist kuni kahe protsendini, teatas täna Caterpillar. Masinahindade väikese tõusu põhjuseks on tööstusharu mõjutavad faktorid ja hetke ning tulevased üldmajanduslikud tingimused.
2010. aasta plaanitavad hinnamuutused saadetakse varsti edasimüüjatele ning need varieeruvad piirkonniti ja toodete lõikes.
Tänavu 13 protsenti tõusnud aktsia kerkis täna 3,7 protsenti, 50,62 dollarile.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 11:52
Ka ainult tööstushoones liikuv registreerimiskohustuseta töömasin vajab liikluskindlustust
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt tööstussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele