Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Latvenergo kompenseerib osaliselt 100 000 kliendi elektriarved
Läti energeetikahiid lubas alustada
novembris sotsiaalprogrammiga, mille käigus kompenseeritakse osaliselt 100 000
kliendi elektriarved, vahendas delfi.lv.
Nagu teatas Latvenergo sideosakonna juht Andris Siksnis, on energiafirma ja kohalike omavalitsuste vaheline leping ja programmi kava välja töötatud. Sotsiaalprogramm läheb Latsvenergole maksma 3,7 miljonit latti (81 miljonit krooni).
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.