Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ericsson võitis Hiinas suurtellimuse
Maailma suurim juhtmeta võrguseadmete
tootja Ericsson teatas, et võitis China Mobile'i ja China Unicomi tellimused
koguväärtuses 1,7 miljardi dollarit.
Kasutajate arvu poolest maailma suurim mobiilikontsern China Mobile tellis seadmeid ja teenuseid ühe miljardi dollari ja suuruselt teine mobiiliettevõte China Unicom 700 miljoni dollari eest.
Mõlema tellimuse eesmärk on täiustada juba olemasolevaid teise põlvkonna võrke ja anda hoogu kiiremate võrkude ehitamisele.
Pärnu linn seab end järjest kindlamalt Lääne-Eesti ettevõtluskaardile, alustades Hiiu tööstusküla arendusala hoonestusõiguste pakkumist, et tuua seni kasutamata maa sihipäraselt ettevõtluse kasutusse. Arendus viiakse ellu etapiviisiliselt, mis võimaldab ettevõtjatel valida sobiva mahuga krunt ning linnal tagada taristu järk-järguline valmimine.