Exxon Mobili juhatuse esimees Rex Tillerson
ütles, et hiljutine nafta hinna kerkimine on peamiselt tingitud nõrgast
dollarist ja ei ole toetatud naftaturu fundamentaalnäitajatega, vahendab
Bloomberg.
„Kui te vaatate vaid fundamentaalnäitajaid, siis ei ole sealt palju toetust sellisele hinnaliikumisele, nagu oleme näinud, ütleme viimasel kuuel nädalal,“ ütles maailma suurima naftakompanii juht Tillerson.
Mure nõrgeneva dollari ja läheneva inflatsiooni pärast on viinud mõned investorid panustama majanduse taastumisele.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.