Exxon Mobili juhatuse esimees Rex Tillerson ütles, et hiljutine nafta hinna kerkimine on peamiselt tingitud nõrgast dollarist ja ei ole toetatud naftaturu fundamentaalnäitajatega, vahendab Bloomberg.
„Kui te vaatate vaid fundamentaalnäitajaid, siis ei ole sealt palju toetust sellisele hinnaliikumisele, nagu oleme näinud, ütleme viimasel kuuel nädalal,“ ütles maailma suurima naftakompanii juht Tillerson.
Mure nõrgeneva dollari ja läheneva inflatsiooni pärast on viinud mõned investorid panustama majanduse taastumisele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.05.26, 09:41
Kaasaegne tootmisliin ei tähenda enam ainult roboteid, vaid andmetega juhitud terviksüsteemi
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele