• 28.05.09, 19:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Xboxi müük ületas 30 miljoni taseme

Microsofti on müünud juba 30 miljonit videomängude konsooli alates selle turuletoomisest 2005. aasta novembris, vahendab Bloomberg.
Seda on 20 miljonit vähem, kui Nintendo Wii konsoolide müük, millega tuldi turule aasta hiljem.
Tänavu on kasvanud Xbox 360 müük NPD Groupi andmetel aastataguse ajaga võrreldes 28 protsenti. Microsoft teatas, et Xbox 360 müük kasvab tänavu kiiremini, kui Nintendo Wii ja Sony PlayStation 3 oma. Nintendo on müünud alates 2006. novembrist enam kui 50 miljonit Wii konsooli, millest pea 26 miljonit müüdi läinud majandusaastal. Selleks aastaks on Nintendo prognoosinud müügi enam-vähem püsimist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.11.25, 14:09
iguse mobiilne kaldaelekter muudab mängureegleid
Mobiilse kaldaelektri pistikupesa (iMSPO – igus Mobile Shore Power Outlet) näol on igus välja töötanud paindliku kaldatoite ühendussüsteemi, mida saab paigutada terminali mis tahes asukohta vastavalt laeva sildumiskohale. Lahendus, mis on juba kasutusel Hamburgi sadamas, pakub tõhusat ja kaasaegset alternatiivi traditsioonilistele kaldatoite süsteemidele. 2024. aastal pälvis iMSPO mere elektri- ja hübriidtoite Euroopa messil Amsterdamis reisi- ja kaubasadamate innovatsiooni aastaauhinna.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele