ASi Norma aktsionärid otsustasid tänasel
üldkoosolekul maksta omanikele dividende 50% aktsia nimiväärtusest ehk viis
krooni aktsia kohta.
Norma 2008. aasta puhaskasum oli 137,2 miljonit krooni, millest omanikutuluna makstakse välja 66 miljonit. Ülejäänud puhaskasum otsustati jätta jaotamata. Dividendiõiguslike aktsionäride nimekiri fikseeritakse 26. mail kell 23.59. Dividendid makstakse välja hiljemalt 3. juulil.
Lisaks kinnitasid aktsionärid Norma mulluse majandusaasta aruande ning valisid audiitoriks tähtajaga üks aasta Ernst Young Baltic ASi.
Seotud lood
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.