Viru Keemia Grupp AS-i kauaaegne juhatuse
esimees Janek Parkman astus 28. aprillil juhatuse esimehe kohalt tagasi.
Ettevõtte juhina jätkab senine finantsdirektor ja juhatuse liige Priit
Rohumaa.
"Ma ei hakkaks seda teemat rohkem lahkama, pressiteates oli kõik kirjas, ütles Parkman Äripäevale. Küsimusele, oli lahkumine tema enda otsus, vastas nüüdseks juba endine juhatuse esimees, et las ta siis jääb nii, kuidas pressiteates kirjas oli.
Viru Keemia Grupi pressiteade vahendas Parkmani sõnu järgmiselt: "Need olid väga põnevad 10 aastat minu elus. VKG on kiiresti arenev ja dünaamiline ettevõte. Mul on olnud õnn selles ettevõttes töötada."
VKG nõukogu esimees Toomas Tamme tänas Parkmanit tema panuse eest VKGs ja soovis talle ettevõtte nimel edaspidiseks edu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Oma edasiste plaanide kohta teatas Janek Parkman, et kavatseb suveks aja maha võtta ning seab uusi sihte alles sügisel.
Seotud lood
Kõrgtöödega seotud riskid ei ole kuhugi kadunud, kuid nende maandamiseks on täna rohkem teadmisi ja paremaid vahendeid kui kunagi varem. Ometi näitavad praktika ja kogemus, et tööõnnetuste juurpõhjused korduvad. MR Safe OÜ müügiesindaja Marko Tutt rõhutab, et kõige olulisem on alustada põhialustest: õigest riskihindamisest, koolitusest ja sobivate vahendite valikust.