• 18.03.09, 11:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Carlsberg paneb Soomes õlletehase kinni

Carlsberg plaanib sulgeda Soomes õlletehase, kuna vaja on kärpida kulusid seoses stagneerunud õllemüügiga, vahendab Bloomberg.
Umbes 40 miljonit liitrit õlut tootev Sinebrychoffi Pori tehas peaks tootmise lõpetama septembris. Tehas annab umbes 10 protsenti Sinebrychoffi toodetava õlle mahust ja seal töötab 31 inimest.
Ettevõte juht Jörgen Buhl Rasmussen ütles 18. veebruaril, et kuna nad ei oota tänavu õlleturult kasvu, siis on fookus kulude kontrollil. Carlsberg teatas jaanuaris 274 töötaja koondamisest Taanis ja Balti riikides.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele