Metallijäätmete ja vanametalliga tegelev OÜ CRONIMET Estonia ühendas endaga OÜ Eesti Metall. Uue ettevõtte nimeks saab CRONIMET Eesti Metall, teatas ühendfirma juhatuse liige Eva Pedjak.
CRONIMET Eesti Metall tegutseb Eestis viies kohas. Ettevõtte peakorter asub Tartus, esindused on ka Tallinnas, Jõgeval, Valgas ja Paldiskis. Enamik ettevõtte turust asub Euroopas.
CRONIMET Groupi peakorter on Saksamaal Karlsruhes. 1980. aastal loodud perefirma pakub tööd enam kui 4000 inimesele.
Eesti Metall alustas musta ning värvilise vanametalli kokkuostuga eraisikutelt ja ettevõtetelt Jõgeva osakonnas 2000. aastal. Samuti pakub ettevõte teenuseid ja terviklahendusi vanametalli kogumiseks ja demontaažiks kliendi territooriumil. Eesti Metall käitleb lisaks metallidele ka kaableid, elektroonikajäätmeid, trafosid ja akusid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 14:27
Kuidas säilitada tootmisettevõtte energiajulgeolek heitlikes turutingimustes
Tootmisettevõtte jaoks ei ole aur eesmärk omaette. Oluline on, et tootmine toimiks plaanipäraselt, kulud püsiksid kontrolli all ja tehniline lahendus ei seoks ettevõtet liigselt ühe kütuse või tarnesuunaga. Viimaste aastate energiakriisid ja hinnatõusud on näidanud, kui kiiresti võib seni sobiv lahendus muutuda liiga kalliks, jäigaks või lihtsalt liiga riskantseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele