• 09.01.09, 14:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Venemaa: Ukraina poliitikud ajasid gaasiraha oma tasku

Ukraina müüs vene gaasi kahekordse hinnaga ja kasum läks tundmatutele struktuuridele, teatas äsja Venemaa president Dmitri Medvedev.
"Möödunud aastal, kui tarnisime ukrainlastele gaasi hinnaga 179,5 dollarit, sai Ukraina tarbija gaasi kätte 320 dollariga tuhande kuupmeetri kohta. Ja kogu see marginaal varjus struktuuri tasku, mis oli meile tundmatu. Tõenäoliselt väljendas see struktuur kellegi korruptiivset huvi. Ja tehinguist tulnud raha kasutati tõenäoliselt poliitilistes huvides või isiklike probleemide lahendamiseks," vahendas Interfaks Medvedevi sõnu.
Medvedev nimetas olukorda kurvaks. "See lööb tavalise tarbija tasku pihta, inimeste pihta, kelle suhtes me pole ükskõiksed," märkis ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 10:53
Eesti insenerid viivad tööstus- ja tootmisettevõtete automatiseerimise uuele tasemele
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele