• 28.10.08, 18:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vene firma ujutab Kesk-Ameerika Baltika õllega üle

Oktoobri lõpus vedas Vene suur õlletootja Baltika Kesk-Ameerikasse esimese lasti samanimelist õlut, vahendas finantsportaal Finam.ru.
10 500-liitrine õllelaadung, mis sisaldas pooleliitristesse klaaspudelitesse villitud Baltika nimelist kesvamärjukest, läks teele Peterburi sadamast ja maabus Guatemala Puerto Barroisi sadamas.
Sellest Guatemala sadamast läheb Baltika õlu müüki ka Salvadori ja Hondurasesse, vahendas Finam.ru. Seejuures olevat Baltika ainus vene õlu, mida Kesk-Ameerikasse eksporditakse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.11.25, 13:34
Kaks AI tööriista Business Centrali pilveversioonis tõstavad kiirust ja kvaliteeti
Kui teie ettevõte on alustamas majandustarkvara juurutust ja otsus on tehtud MS Dynamics Business Centrali (BC) kasuks, siis järgmine valik tuleb teha pilvemajutuse või oma serverites majutamise vahel. Pilv vs. on-prem valik seisab ees ka siis, kui asute Business Centrali versiooni uuendama.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele