• 11.08.08, 16:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

BÖRS: sõda kukutas Vene turgu

Sõda Gruusiaga kiskus täna Venemaa börsiindeksit veel 3% allapoole, langus algas juba reedel.
Venemaa RTS indeks on sõja algusest 8. augustil langenud 6,5 protsenti.
Credit Suisse Group seevastu soovitab üllatuslikult osta Gazpromi ja Rosnefti aktsiaid, sest kui sõda peaks kiiresti lõppema, hakkavad nende aktsiad tõusma.
Credit Suisse analüütik Vladimir Savov ütles, et võimalik relvarahu Gruusiaga on katalüsaator, mis osutab sellele, kas Vene turg võib taastuma hakata.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.04.26, 15:10
Danival MW investeeris pool miljonit eurot nutikasse ja eriti võimekasse painutuspinki
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele